Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
170 postów 81 komentarzy

Coś tam , gdzieś tam

Radzio - Jestem pospolitym przestępcą i od lat zabijam słowem. Moje ofiary to polityka sport i muzyka.

Palikot: Polacy to szambo

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy Janusz Palikot kocha swój naród? Kontrowersyjny polityk wielokrotnie dawał do zrozumienia, że nie odczuwa więzi z Polską.

Janusz Palikot bardzo mocno przeżył porażkę Polski z Ukrainą. Oto co napisał na [a]//januszpalikot.natemat.pl/55281,polskie-zero;swoim blogu[/a]: "Jesteśmy beznadziejni, tragiczni, trywialni, śmieszni.
Przegraliśmy w kompromitującym stylu z z Ukrainą. Polacy to gówniarze, zera, szambo."

To nie pierwszy raz kiedy Palikot wyraża swój dystans do Polski. Nie tak dawno przekonywał, że Polacy powinni wyrzec się swojej polskości, bo wtedy będą lepszymi Europejczykami. Palikot opowiada się za stworzenia jednego superpaństwa europejskiego z likwidacją obecnych państw narodowych z Polską włącznie.

Janusz Korwin- Mikke zawiadomił w spawie tej wypowiedzi prokuraturę, ponieważ jego zdaniem nosi ona znamiona przestępstwa. Korwin- Mikke odwołał się tutaj do kodeksu karnego, art 127, który brzmi tak: " Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.".

Prokuratura jednak odmówiła wszczęcia śledztwa uzasadniając swoją decyzję brakiem przesłanek potwierdzających tezę Korwin- Mikkego.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031